Zalety depilacji laserowej

Zalety depilacji laserowej
5 (100%) 5

Depilacja laserowa aktualnie jest bardzo popularnym sposobem na radzenie sobie z wyrastającymi włoskami na ciele. Coraz więcej osób, a szczególnie kobiet decyduje się na zakup takiego zabiegu. Jej popularność wiąże się z niewątpliwymi zaletami, jakimi można ją scharakteryzować – w tym temacie więcej tutaj: http://www.zaspa24.pl/vectus-nowoczesna-depilacja-laserowa-w-gdansku/.

Skuteczność

Jedną z ważniejszych zalet depilacji laserowej, jest jej skuteczność. Wiąże się to z faktem, że laser wykorzystywany w niniejszym zabiegu usuwa włoski podskórnie. Dlatego też, po dokładnym wykonaniu zabiegu, na skórze nie ma widocznych żadnych włosków. Dokładność tej metody znacznie przewyższa pozostałe aktualnie stosowane. Włoski są dosłownie wypalane przez laser. Dlatego też nie ma możliwości ominięcia któregokolwiek, jeżeli zabieg jest wykonywany przez osobę posiadającą odpowiednie umiejętności.

Trwałość

Niewątpliwie zaletą wyróżniającą depilacje laserową spośród pozostałych sposobów depilacji, jest jej trwałość. Raz usunięte włoski nie odrastają nawet przez kilka lat. Depilacje wykonywane za pomocą innych metod mają trwałość maksymalnie do paru miesięcy. Decydując się na zabieg depilacji laserowej spokój ma się przez parę lat. Warto więc zdecydować się na zabieg i nie musieć się martwić depilacją.

Bezbolesne

Ważne jest również to, że depilacja laserowa jest prawie bezbolesnym zabiegiem. Wiele osób ma uprzedzenia do poddania się takiemu zabiegowi właśnie ze względu na strach przed bólem. Wiele osób ból odczuwany podczas zabiegu porównuje z ugryzieniem komara a jeszcze inne nie czują nic. Tego typu zabieg jest znacznie mniej bolesny, niż przykładowo depilacja woskiem, czy elektrycznym depilatorem. Ta zaleta sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na poddanie takiemu zabiegowi.

Brak skutków ubocznych

Jeżeli pacjent poddający się zabiegowi stosuje się do wskazań osoby wykonującej zabieg, to skutki uboczne praktycznie nie występują. Oczywiście mowa tutaj o zabiegach przeprowadzonych prawidłowo, przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Jedynym po wykonaniu zabiegu jest to, że nie można przez pierwszy tydzień opalać miejsc, na których włoski były usuwane laserowo. Jeżeli ktoś się do tego nie zastosuje, wtedy mogą wystąpić skutki uboczne zabiegu, jednak będące winą tylko i wyłącznie pacjenta.

Podsumowując można powiedzieć że depilacja laserowa jest bardzo dobrym sposobem na pozbycie się włosków z ciała. Wiele kobiet ma problemy z depilacją, którą trzeba w bardzo krótkim czasie powtarzać. W tym przypadku rozwiązaniem może okazać się właśnie depilacja laserowa. Sam zabieg, jeżeli jest dobrze wykonywany jest bezbolesny i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych a efekty są widoczne od razu i bardzo trwałe. Mogą się utrzymywać nawet do kilku lat. To wszystko sprawia, że ten typ depilacji znacznie przewyższa pozostałe metody. Również cena zabiegu aktualnie nie jest wygórowana i każdy tak naprawdę może sobie na niego pozwolić. Zabieg ten był drogi w pierwszych latach, kiedy mało kto potrafił go przeprowadzać. Aktualnie cena ta nie jest wysoka.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

3 odpowiedzi do artykułu “Zalety depilacji laserowej

  1. Gośka99

    O tej metodzie usłyszałam od znajomej, która wróciła któregoś razu z zabiegu i pamiętam jak wtedy rozmawiałyśmy… była strasznie zadowolona z efektów i jednocześnie zdumiona, że trwało to niecałą chwilę! W tym roku idę i ja.

  2. Pixie

    to jest dobra metoda dla osób zapracowanych, które muszą żyć w biegu – np. ja. Często jestem w rozjazdach i każda chwila jest dla mnie mega cenna. Zabieg nie należy do najtańszych ale przy efektach zobaczycie, że warto. Poza tym raz na zawsze możecie zapomnieć o depilacji.. chociaż do tego trzeba czasem serii zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

31 − = 26