Sposoby na cienie pod oczami – najlepsze dostępne zabiegi pielęgnujące okolice oczu.

Sposoby na cienie pod oczami – najlepsze dostępne zabiegi pielęgnujące okolice oczu.
5 (100%) 34

Pielęgnacja okolic oczu zajmuję szczególne miejsce w kosmetologii i medycynie estetycznej. Skóra tego obszaru łączy w sobie niezwykłą delikatność i wrażliwość, z narażaniem na ciągłe rozciąganie spowodowane bogatą mimiką. Wcześniej czy później prowadzi to prawie u każdego do postania nieestetycznych zmarszczek, worków i cieni pod oczami. Nasza twarz wygląda na przemęczoną, a my na nie w pełni zdrowych. Na szczęście kosmetologia i medycyna estetyczna wychodzą nam naprzeciw – w ich ofercie znajdziemy liczne zabiegi pod oczy.


Jaki zabieg pod oczy warto wykonać?

Chcąc, aby nasze oczy wyglądały znów młodo i zdrowo możemy wybierać spośród pełnej gamy zabiegów, oferowanych chociażby w Cinice Cosmetologica:

  • Mobilift,
  • Emerge,
  • Dermapen/ Mezopen,
  • Ultradżwięki,
  • Pollogen Legend – Maximus oraz Surgen,
  • Masaż.

Mobilift – likwidacja cieni pod oczami i wiele więcej dla naszej urody.

Likwidacja cieni pod oczami i walka ze zmarszczkami to tylko nieliczne spośród zastosowań zabiegu Mobilift. Urządzenie dzięki specjalnej głowicy stymuluje skórę poprzez jej wessanie i delikatne ugniatanie. Ma to na celu poprawę jej jędrności, elastyczności i zdrowego wyglądu. Zabieg jest w pełnie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Efekt zauważalny jest zaraz po wyjściu z gabinetu.

Emerge – usuwanie cieni pod oczami z zastosowaniem lasera.

Usuwanie cieni pod oczami jest bardzo trudnym zadaniem wymagającym dużej precyzji. Te dwie cechy łączy w sobie metoda Emerge wykorzystująca technologie lasera. Dzięki odpowiednio dobranej długości wiązki, światło dociera do głębokich warstw skóry, stymulując tam komórki i włókna kolagenowe do regeneracji. Prowadzi to do widocznej poprawy wyglądu okolicy pod oczami.

Dermapen/ Mezopen – zabieg pod oczy dla wymagających.

Sposoby na cienie pod oczami są różne, ale głównym z nich jest metoda Dermapen oraz Mezopen. Ich ideą jest podanie aktywnych substancji regenerujących bezpośrednio w miejsce ich działania – do głębokich warstw skóry. Pozwala to na uzyskanie znacznie lepszego profilu wchłaniania się dobroczynnych składników i dużo lepsze efekty wizualne.

Ultradźwięki – w pełni bezpieczne zabiegi pod oczy dla każdego.

Ultradźwięki prawie każdemu z nas są dobrze znane. Jakie mają jednak zastosowanie jako zbiegi pod oczy? Podobnie jak w poprzedniej metodzie chodzi nam o poprawienie wchłanialności substancji regenerujących naszą skórę. W tym wypadku pomagają nam właśnie ultradźwięki. Dzięki swojej obojętności dla zdrowia sprawiają, że zabieg jest w pełni bezpieczny.

Pollogen Legend – Maximus i Surgen – pielęgnacja okolic oczu.

Jeden i drugi zabieg pod oczy w swoim działaniu wykorzystuje fale radiowe. Służą one delikatnemu podgrzaniu głębszych warstw skóry, skutkiem czego jest stymulacja ich regeneracji.

Masaże – w pełni naturalne usuwanie cieni pod oczami.

Ciekawą i w pełni naturalną alternatywą dla nowoczesnych technologi wykorzystywanych w kosmetologii są masaże.
Dobrze wykonany rozluźni mięśnie, poprawi ukrwienie skóry i ją zrelaksuję. Już w trakcie zabiegu poczujemy błogi spokój i odprężenia, a po wyjściu z gabinetu zaskoczy nas piękny, odmłodzony widok naszych oczu. Pielęgnacja okolic oczu może być dzięki masażowi zarówno efektywna, jak i bardzo przyjemna. Warto wspomnieć także o ofercie darmowych konsultacji w Clinica Cosmetologica, pozwalających na dobranie potrzebnego nam zabiegu na skórę oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 8