Skuteczne zamykanie naczynek

Skuteczne zamykanie naczynek
5 (100%) 7

Wszelkie zmiany skórne spowodowane rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, pajączkami i zmianami powodowanymi przez trądzik różowaty są źródłem ogromnego dyskomfortu psychicznego. Przede wszystkim popękane naczynka na nogach i popękane naczynka na twarzy. Zwłaszcza, gdy zmiany te pojawiają się na twarzy lub na innych odsłoniętych częściach ciała. Taki dyskomfort znacząco wpływa na ogólny czas życia pacjentów i ich poczucie atrakcyjności. Warto w związku z tym wiedzieć, że laserowe zamykanie pajączków jest metodą, która pozwala korygować zmiany naczyniowe o różnym pochodzeniu. Ta metoda pozwala łatwo i szybko osiągnąć zadowalający efekt estetyczny. Tym samym zamykanie naczynek na nogach ma pozytywny wpływ na samoocenę i dobre samopoczucie pacjentów. Warto wiedzieć, że zamykanie pajączków za pomocą lasera sama w sobie jest bezpieczna.

Jego wdrożenie wiąże się z bardzo niskim ryzykiem powikłań. Jest to bardzo bezpieczny sposób radzenia sobie z różnymi niedoskonałościami skóry. Liczba zabiegów potrzebnych do wyeliminowania problemu jest różna i zależy od konkretnego przypadku. Zazwyczaj konieczne jest wykonanie od jednego do kilku zabiegów, które są rozłożone na kilka tygodni. Laserowe usuwanie pajączków na nogach jest praktycznie bezbolesne. Po zabiegu może jednak pojawić się obrzęk lub zasinienie na leczonych obszarach. Te dolegliwości znikają spontanicznie po kilku godzinach po operacji. Procedura zamykania naczyń laserem wymaga uprzedniej konsultacji lekarskiej. Jego celem jest poznanie problemu pacjenta, jego ogólnego stanu zdrowia i wyjaśnienia przebiegu procedury. Na podstawie wywiadu lekarz jest w stanie określić możliwe efekty tego zabiegu. Przed zabiegiem pacjent powinien odpowiednio nawodnić swoje ciało. Zaleca się, aby na kilkanaście godzin przed zabiegiem pacjent wypił kilka szklanek wody. Odpowiednie nawodnienie organizmu znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych zabiegu. Standardowe zamykanie naczynek laserem trwa kilkanaście minut. Jednak w niektórych przypadkach może ona potrwać dłużej.

 

4 odpowiedzi do artykułu “Skuteczne zamykanie naczynek

  1. Gosia

    Ja polecam zabieg elektrokoagulacji, jestem bardzo zadowolona z efektów. Stan mojej skóry sie polepszył a przed zabiegiem naczynka były nie do zniesienia, moja twarz była praktycznie cała czerwona. Polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

33 − 31 =