Krem powiększający do piersi – Jak wybrać najlepszy krem aby terapia była skuteczna?

Krem powiększający do piersi – Jak wybrać najlepszy krem aby terapia była skuteczna?
5 (100%) 1

Obecnie jedyną metodą na zwiększenie rozmiaru biustu jest zabieg operacyjny. Jednak istnieją mniej inwazyjne sposoby, które mogą sprawić by piersi stały się bardzie widoczne. Należą do nich m.in. kremy powiększające do biustu.

Żaden krem nie zwiększy fizycznie rozmiaru piersi, jednak odpowiednio dobrany preparat jest w stanie znacznie poprawić ich wygląd. Najlepsze kremy na powiększenie biustu znacząco poprawiają jakość skóry, Staje się ona bardziej jędrna, gęsta i gładka. Dzięki temu tkanka gruczołowa i tłuszczowa budująca piersi zyskuje stabilne rusztowanie, które unosi cały biust ku górze.

Krem na piersi – jaki wybrać?

Każda duża drogeria posiada osobny dział zawierający preparaty na powiększenie piersi. Niestety jakość większości z nich pozostawia wiele do życzenia. Dlatego decydując się za zakup swojego pierwszego kremu ważne jest kierowanie się trzema prostymi zasadami.

  • Zasada numer 1 – nigdy nie kupuj kremów zawierających w swoim składzie sztucznych wypełniaczy
  • Zasada numer 2 – kupuj jedynie preparaty zawierające naturalne składniki
  • Zasada numer 3 – wybieraj kremy, których działanie utrzymuje się dłużej niż kilka tygodni

Sztuczne składniki, czy inaczej wypełniacze, którym zadaniem jest zmniejszenie ceny produktu są niepożądane we wszystkich kremach ujędrniających. Parabeny, silikony oraz emulgatory przyczyniają się do gorszego uwodnienia tkanki skórnej. Przez to jej struktura ulega osłabieniu, a włókna kolagenowe które powinny pociągać pierś ku górze ulegają rozerwaniu. Wypełniacze jak sama nazwa wskazuje mają za zadanie dopełnić tubkę z kremem do końca. Przez to jest mniej miejsca na substancje, które faktycznie wywierają efekt ujędrniający.

Krem ujędrniający do biustu oparty na naturalnych składnikach jest obecnie najbezpieczniejszą opcją dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Dodatkowo substancje te o wiele lepiej się wchłaniają przez co skuteczność kremu jest znacząco większa w porównaniu do innych preparatów.

Skuteczny krem powiększający do biustu – opis produktu

frashe + logoBardzo dobre rezultaty w terapii optycznego powiększania piersi przynosi krem powiększający do piersi Frashe. Jest to niezwykle popularny preparat, zawierający jedynie naturalne składniki. Twórcą kremu zależało, aby stworzyć produkt nie tylko skuteczny, ale i bezpieczny. Dlatego pozbawione jest kompletnie wszelkich sztucznych wypełniaczy. Dodatkowo stężenia substancji aktywnych są tak dobrane, aby ryzyko podrażnień i alergii było jak najmniejsze.

Działanie kremu staje się widoczne po około kilku tygodniach. Konieczne jest jednak jego sumienne i regularne stosowanie przynajmniej raz dziennie. Wysiłek jednak z czasem się opłaci, gdyż osiągnięty efekt optycznie większego biustu będzie utrzymywać się przez wiele miesięcy, a nawet lat. Nie gwarantuje tego żaden inny produkt dostępny na rynku.

Krem ujędrniający jednak to nie wszystko

Bardzo ważne w stosowaniu kremu na powiększenie piersi jest jego łączenie z ćwiczeniami. Jedynie kompleksowo działając na tkankę skórną, tłuszczową oraz mięśniową możliwe jest trwałego efekty optycznie większego biustu.

Jeśli zamierzasz stosować kremy ujędrniające koniecznie zapoznaj się z ćwiczeniami na wzmocnienie mięśni piersiowych. Nie są one ani trudne, ani czasochłonne. Wystarczy około pół godzinny dziennie, aby znacząco poprawić efekty działania kremów. Napięte i silne włókna mięśniowe są bardzo dobrą podporą dla piersi, co powoduje znaczne ich uniesienie ku górze.

Krem jako sposób na powiększenie biustu – podsumowanie

Kremy ujędrniające są skutecznym sposobem na optyczne powiększenie piersi, jednak najlepsze efekty można osiągnąć stosując dodatkowo ćwiczenia oraz inne metody, jak masaże, dietę oraz ogólną aktywność fizyczną.

Ważny jest także właściwy dobór preparatów kosmetycznych, gdyż od ich składu w głównej mierze zależy szansa osiągnięcia zadowalających rezultatów.

Polecamy również: https://wieksze-piersi.com.pl/bezoperacyjne-powiekszanie-biustu-czy-kremy-dzialaja/

Odpowiedź do artykułu “Krem powiększający do piersi – Jak wybrać najlepszy krem aby terapia była skuteczna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 48 = 57