Jak zwalczyć cellulit prostym sposobem w 40 dni? – Krem na cellulit

Jak zwalczyć cellulit prostym sposobem w 40 dni? – Krem na cellulit
5 (100%) 2

Cellulit – odbiera pewność siebie, poczucie własnej wartości, sprawia że nie czujemy się w pełni usatysfakcjonowana z własnego wyglądu. Nawet wyjście w krótkich spodenkach w upalny, letni dzień, staje się nie możliwe. Przecież każda z kobiet marzy o pięknym, gładkim ciele… Jednak jak tego dokonać? Zapewne pierwszym pytaniem, które sobie zadajemy najczęściej w tej sytuacji jest właśnie pytanie jak można się go pozbyć? Otóż jeśli to początek najlepszy będzie skuteczny balsam na cellulit.  Odpowiedź jest prosta najlepsze jest to co pochodzi wprost z natury! Tak więc wszystkie kremy z naturalnymi składnikami będą najbardziej skuteczne dla naszej chorej skóry. 

Krem antycellulitowy 

sprawdź krem vialiseCellulit pojawia się na naszym ciele w wyniku trzech różnych czynników. Większość z Pań może nie być zadowolona z działania swoich kremów antycellulitowych jednak wina nie tkwi w nieskuteczności tej grupy produktów, a w nieodpowiednich składnikach. Otóż najlepsze są takie kremy, które zawierają w swoim składzie aktywne, naturalne składniki.  

Otóż muszą one działać na trzech płaszczyznach:

 • Powinny rozbijać lipdy, gdyż to właśnie one powodują w głównej mierze powstawanie cellulitu. Nierównomierne rozłożenie, powoduje powstawanie grudek, to właśnie sprawia przerost tkanki tłuszczowej. Należy więc stosować substancje zawierające takie składniki, które przyspieszają proces lipozy.
 • Kolejnym ważnym aspektem jest usuwanie toksyn z tkanek. Jest to ważne ponieważ grudki tłuszczu otoczone są poprzez elementy uboczne metabolizmu. Ważne więc są substancje usuwające toksyny, ponieważ zapobiegają dalszemu rozrostowi tkanek tłuszczowych.
 • Innym ważnym składnikiem są substancje wzmacniające wzmacniające i jednocześnie poprawiające mikrokrążenie. Lipdy uciskają co powoduje ich zapchanie, ponieważ toksyny nie mogą zostać z nich usunięte. 

Takie kremy powinno stosować się każdego dnia dwa razy na suchą, lecz oczyszczoną skórę. Można to robić intensywnymi, mocnymi, zdecydowanymi ruchami, ponieważ taki masaż pomoże wzmocnić efekt. Odpowiedni krem, który bez wahania mogę zasugerować to krem Vialise. Zawiera wszystkie naturalne substancje aktywne, które pomagają rozbijać lipidy, usuwają toksyny oraz wzmacniają . M.in. :

 • ekstrakt z bluszczu,
 • ekstrakt z kasztanowca,
 • ekstrakt z bylicy boże drzewko,
 • ekstrakt z ruszczyka kolczastego,
 • wyciągi z alg,
 • kofeinę,
 • rutynę,
 • kwas askorbionowy.

Co więcej, aby krem łatwiej zadziałał należy wprowadzić pewne zmiany w diecie m.in. Należy wyeliminować produkty wysokoprzetworzone, typu fast food, słodzone, solone, ostro przyprawione oraz długoterminowe. Co więcej nie należy pić napojów gazowanych. Zamiast pieczywa I i produktów z białej mąki zastąp je pełnoziarnistymi. Walkę wspomaga też jedzenie produktów bogatych w witaminę B, C i E.

Ćwiczenia także wspomagają walkę z pomarańczową skórką. Powinnaś wykonywać treningi aerobowe przynajmniej 3 razy w tygodniu po około godzinę czasu. Zaliczają się do tego sporty takie jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie czy skakanie na skakance. Jednak to nie wszystko. Powinnaś także włączyć do swego trybu ćwiczenia siłowe. Przede wszystkim jeśli chodzi o nogi to ćwiczenia takie jak przysiady różnego rodzaju, zarówno z obciążeniem jak i bez, wykroki czy wysoki. Jeśli cellulitem objęty jest brzuch należy wykonywać serię brzuszków itd. Wykonuj przynjamniej 3 serię po 12 razy. Będzie to świetny trening nie tylko na cellulit, ale także na poprawę Twojej sylwetki oraz samopoczucia.

Czytaj więcej – https://stopnadwadze.pl/lifestyle/jak-sie-pozbyc-cellulitu/

Warto stosować krem na cellulit, jednak tylko jeśli jest to początkowa faza. Jeśli chcesz pozbyć się pomarańczowej skórki w łatwy i przyjemny sposób wprowadź te kilka zmian i jednocześnie stosuj krem z natutalnych, aktywnych skladników taki jak . Efekt będzie gwarantowany!

Odpowiedź do artykułu “Jak zwalczyć cellulit prostym sposobem w 40 dni? – Krem na cellulit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

63 − 58 =