Depilacja laserowa Gdynia: pokonaj niechciane włoski Laserem Vectus!

Depilacja laserowa Gdynia: pokonaj niechciane włoski Laserem Vectus!
5 (100%) 4

Z depilacji laserowej korzysta coraz większa liczba kobiet i mężczyzn. To najbardziej skuteczna metoda na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Wystarczy kilka zabiegów aby z powierzchni skóry zaczęły na dobre znikać włoski. Po pewnym czasie, skóra staje się więc gładka i wygląda, jakby nigdy nie wyrastały z niej żadne włosy. Poznaj tajniki depilacji laserowej Vectus!

Czym jest depilacja laserowa Vectus?

Depilacja laserowa to skuteczna metoda, aby na trwałe pozbyć się niechcianego owłosienia ze swojego ciała. Światło lasera jest pochłaniane przez melaninę (barwnik skóry i włosów), która zamienia je w ciepło, niszcząc trwale cebulkę włosa. Zabieg należy powtórzyć kilka razy – trzy, cztery, nawet do siedmiu razy. Niewykluczone, że lekarz odradzi depilację, jeśli np.: włosy są zbyt jasne, a skóra jest zbyt ciemna. Laserowe usuwanie owłosienia jest praktycznie bezbolesne, lecz w niektórych okolicach np.: intymnych, lub u osób posiadających niski próg bólu, może pojawić się poczucie dyskomfortu.

Trwała depilacja zapewnia komfort i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Wymaga jednak podjęcia świadomej decyzji, gdyż usunięte włosy już nie odrosną. Sama skuteczność zabiegu jest bardzo wysoka. Nawet po pierwszej wizycie można zaobserwować wypadanie włosów, a z każdym następnym zabiegiem efekty będą bardziej widoczne. Po zakończeniu całego cyklu depilacji laserowej efekt jest przeważnie idealny. Jednak często się zdarza, że trzeba powtórzyć zabieg po pewnym czasie, ponieważ niektóre włoski mogą zacząć odrastać.

Laserowa depilacja nie jest jednak przeznaczona dla każdego.

 • Zabiegu nie można wykonać na skórze opalonej. Ciemno opalona skóra pochłonie światło lasera, co może doprowadzić do poparzenia, a depilacja i tak będzie nieskuteczna, ponieważ włosy rozjaśnione od słońca, nie wchłoną światła lasera.
 • Nie korzystaj z depilacji laserowej, jeśli zażywasz leki i substancje uwrażliwiające skórę na światło, np.: leki na nadciśnienie, niektóre kardiologiczne, psychiatryczne, leki stosowane w chorobach neurologicznych, tabletki antykoncepcyjne, antybiotyki. Niekorzystnie działają także niektóre kosmetyki.
 • Ze skorzystania z zabiegu wykluczają również choroby skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze) oraz uczulenie na światło.
 • Podczas ciąży oraz karmienia piersią, także nie powinno się wykonywać zabiegu depilacji laserowej.

Laset Vectus - sprzęto nowej generacji do depilacji laserowejDepilacja laserowa — jak się do niej przygotować?

 • Przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu naświetlania skóry;
 • Przed zabiegiem nie wolno się opalać oraz nakładać na skórę samoopalacza;
 • Skóra przed zabiegiem nie może być podrażniona;
 • Na tydzień przed zabiegiem, należy odstawić leki fotouczulające;
 • W dniu zabiegu lepiej nie stosować kremów do depilacji ani kremów z witaminą A oraz C, retinolem i kwasami owocowymi;
 • Przed zabiegiem nie wolno stosować preparatów złuszczających na obszarze skóry, który będzie poddawany depilacji;
 • Przed zabiegiem, skóra powinna być oczyszczona z makijażu, kosmetyków, perfum, potu oraz innych zanieczyszczeń.

Podczas samego zabiegu depilacji laserowej nie stosuje się znieczulenia. Odczucia pacjenta są bardzo istotne, ponieważ pozwalają ocenić, czy moc urządzenia jest dobrze dobrana. Profesjonalnie przeprowadzony zabieg nie może sprawiać dużego bólu. Jeśli jednak tak jest, to można znak, że moc urządzenia jest zbyt wysoka. Głowice lasera, wyposażone są w elementy chłodzące, które uśmierzają ból. Lekarz może również przyłożyć kompres chłodzący tuż przed samym przyłożeniem głowicy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów zabiegu, przeczytaj ten artykuł: https://www.ckm.pl/active/depilacja-laserowa-vectus-gdynia,20979,1,a.html

Zapisz się na depilację laserową Vectus w Gdyni!

Zabieg depilacji w Gdyni już dostępny. Zapisz się na niego już dziś – zarezerwuj wizytę osobiście lub przez telefon:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Koszt depilacji laserowej jest uzależniony od wielkości obszaru, z którego będą usuwane włosy. Znaczenie ma także renoma gabinetu, miejscowość oraz jakość urządzeń. Bez względu na to, warto jednak poddać się laserowemu usuwaniu włosków i zyskać gładkie ciało!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =