Blizna po cesarce – zredukuj jej widoczność!

Blizna po cesarce – zredukuj jej widoczność!
5 (100%) 7

Blizna po cesarce może popsuć humor każdej kobiecie, która wydała na świat dziecko przy pomocy cesarskiego cięcia. Im bardziej jest widoczna, tym większy dyskomfort odczuwa kobieta borykająca się z nią. Skuteczne zabiegi oferowane przez gabinety medycyny estetycznej oferują jednak możliwość znacznego zredukowania widoczności blizny po cięciu cesarskim.

Blizna po cesarce – kiedy jest najbardziej widoczna?

Blizna po cesarce może powstać tak naprawdę u każdej kobiety, u której przeprowadzono zabieg cesarskiego cięcia. Istnieją jednak pewne czynniki, które sprawiają, że twarda blizna po cesarce jest większa i silniej widoczna. Wśród tych czynników wyróżniamy: utrudnione gojenie się rany po cesarskim cięciu oraz nadkażenie jej przez drobnoustroje. Należy zaznaczyć, że bliznowiec po cesarce może powodować dyskomfort w różnych okolicznościach, na przykład podczas wakacji nad morzem. Dlatego też, każda przedstawicielka płci pięknej, której problemem jest blizna po cesarce, powinna skorzystać z profesjonalnych zabiegów, dzięki którym zgrubienie blizny po cesarce stanie się mniej widoczne.

Blizna po cc – zgrubienie, którego widoczność można zredukować.

Zgrubienie blizny po cc jest problemem, z którym można i trzeba walczyć, po to, by nie powodował on u kobiet niższej samooceny.

Wśród najskuteczniejszych zabiegów, dzięki którym blizna po cesarce ma szansę być mniej widoczna, wyróżnić należy:

  • laser Emerge,
  • mezoterapię igłową,
  • Dermapen.

Blizna po cc

Bliznowiec po cc w bardzo skuteczny sposób może zostać zredukowany dzięki laserowi Emerge. Wiązka lasera doprowadza do kontrolowanych mikrouszkodzeń skóry. Te z kolei sprawiają, że skóra regeneruje się i wytwarza nowe włókna kolagenowe. Dzięki temu blizna po cesarce zostaje znacząco zredukowana.

Blizna po cesarce może stać się mniej widoczna również dzięki mezoterapii igłowej. Specjalista używając kaniuli podaje do skóry koktajl, w którym znajdują się składniki aktywne pobudzające skórę do odnowy. Na procesy regeneracyjne skóry pozytywnie wpływa również podrażnienie mechaniczne powodowane przez drobne nakłucia.

Zabieg Dermapen również ma szansę sprawić, że blizna po cesarce stanie się słabo widoczna. Dermapen to zabieg polegający na aplikacji do skóry składników aktywnych przy pomocy głowicy, która jest pokryta maleńkimi igiełkami. Skóra zaczyna intensywnie się regenerować, przez co blizna po cesarce zostaje spłycona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 59 = 69